BURCU'M TEMİZLİK ofis temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ

burcum temizlik lüleburgaz

Büro ve ofis temizliği, ev temizliğiyle benzer şartlara sahiptir. Fakat büro ve ofislerin evlerden daha kalabalık olması, evlerdeki oda sayısından daha çok odaya, depoya ve boş alana sahip olması nedeniyle daha ayrıntılı ve hassas bir temizlik gerektirir.

Diğer yandan ofis ve büroların birer çalışma alanı olması, buradaki insanların çalışma motivasyonuna da itina gösterilmesi mecburiyetini doğurmaktadır.

Müşterilerimizin göz önünde bulundurmaları gereken bir konuda BURCU'M TEMİZLİK’in hizmet kalitesi konusundaki farklılıklarıdır. Gündelikçi olarak tabir edilen bayanların vermiş olduğu hizmet ile BURCU'M Temizlik’in hizmeti kıyaslanmamalıdır. Çünkü BURCU'M TEMİZLİK ile çalıştığınızda herhangi bir zarar veya memnuniyetsizlik olması durumunda muhatap olarak karşınızda kurumsal bir firma bulabilirsiniz.

Herhangi bir iş kazası olması durumunda sorumlu olacak taraf yine BURCU'M TEMİZLİKtir. Periyodik temizliklerde, Sizin belirleyeceğiniz gün ve saat aralıklarında, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

BURCU'M TEMİZLİK olarak, verdiğimiz hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli ve güvenilir bir firmaya ihtiyacınız varsa, müşterilerimiz arasında Sizi’ de görmekten memnuniyet duyarız.